Vyhledávání

Arsenal zdolal Fulham 1:0

Arsenal v 6. kole zdolal Fulham po brance Robina van Persieho 1:0 .A i díky hrdinských zákrocích Vita Mannoneho si Kanonýři odváží tři body

Pokud někdo předpokládal, že post brankáře bude pro Arsenal v tomto zápase největší slabinou, tak 90 minut na Craven Cottage ho museli vyvést z omylu. Do branky se postavil totiž Mannone, brankářská trojka londýnského klubu, a svůj tým dokázal v horkých chvílích podržet. Právě jeho zásluhou Arsenal získal 3 body.

Fulham byl aktivnějším a lepším celkem. Ale většinou pohořel na vynikajících zákrocích Mannunena. Nejprve zneškodnil hlavičku Johnsona a poté zneškodnil pokus Gera. Druhá půle pokračovala ve vyjetých kolejích. Opět se více do hry dostával Fulham. To potrvzuje nepřesná střela Zamory.

Jenže v 52. minutě přišel šok pro domácí fanoušky. Fabregas dlouhým centrem našel Robina van Persieho a ten pohotovou střelou na zadní tyč poslal Gunners do vedení. Branka Arsenal nakopla. Alespoň na chvíli kontroloval hru. Jenže pak začal závěrečný nápor Cottagers. Jenže pokusy Johnsona a Zamory skončily na vynikajícím Mannoneovi, který byl rozhodně nejlepším hráčem utkání.