Vyhledávání

Arsenal deklasoval Blackburn 6:2

Arsenal deklasoval doma na Emirates Stadium Blackburn , a připisuje si 3 body do tabulky kde zatím na 4. místě.

Utkání začalo tak , jak by si fanoušci Arsenalu nejméně přáli. Už v 5 minutě totiž Arsenal obdržel branku. Po dlouhém centru Robinsona si ve vápně udělal místo Nzozi a ten se štěstím poslal míč do sítě , 0:1. Do 15. minuty se Arsenal marně snažil dobívat svatini Poula Robinsona. Právě v 15. minutě poslal Cesc Fabregas nahrávku Thomasovi Vermaelenovy , který nádherně zakončil a mohl mu tleskat i Thierry Henry který se na Kanonýri přijel podívat , 1:1.

V 31. minutě se ale Blackburn znovu dostal do vedení. David Dunn si ve vápně z rychlého proti útoku udělál místo a poslal hosty znovu do vedení, 1:2. Za tři minuty přišla ale krásná odpověd. Fabregas nahrál van Persiemu a ten krásně zakončil , 2:2. Dokonalý obrat zařidil do poločasu Andrej Aršavin, 3:2.

Až v 57. minutě přišla další branka. Přidal jí Cesc Fabregas po Rosického nahrávce ( Rosický včera oslavil 29. narozeniny. VŠECHNO NEJLEPŠÍ TOME ! ) se Španěl nemýlil , 4:2. Bylo již jasné , že si Arsenal připíše další výhru a tak Wenger vystřídal Aršavina , Fabregase a Rosického a na plac přišel Bendtner , Ramsey a Theo Walcott. Právě Theo a Bendtner přidali ještě dvě branky a tak Arsenal porazil Blackburn 6:2 a v tabulce poskočil na 4. místo a má zápas k dobru.

Branky: 17. Vermaelen, 33. Van Persie, 37. Arshavin, 57. Fabregas, 75. Walcott, 89. Bendtner - 4. Nzonzi, 31. Dunn

Arsenal :Mannone - Sagna, Vermaelen, Gallas, Clichy - Fabregas (c) (76. Ramsey), Song, Diaby - Rosický (69. Walcott), Van Persie, Arshavin (76. Bendtner).

Blackburn : Robinson (c) - Jacobsen, Olsson, Chimbonda, Givet - Emerton (55. Pedersen), Dunn (61. McCarthy (70. Hoilett)), Nzonzi, Andrews - Diouf - Di Santo.